Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši pejsci

7. 10. 2008

Jak již nadpis napovídá bude to o našich pejscích.

Co si pamatuju měli jsme jich za celý můj dosavadní život několik, ale všichni to byli špiclové bez pp.Obrazek

Teď mám doma dva hafáky. Starší z nich se jmenuje Teryk a je u nás už 7 let. Domů jsme si ho dovezly i s jeho bráškou Míšou, který se nám letos v létě ztratil, jako deseti měsíční štěňata. Po pár dnech jsme zjistily, že byli u chovatele asi biti. Proto se Teryk někdy i dneska bojí, když má někdo něco v ruce. Je to strašnej mazlík, kdo tu byl na návštěvě ví svoje. Je to absolutně bezkonfliktní pejsek a užasnej hlídač. Je to německý špic střední bílé barvy, měřící cca 35cm v kohoutku.

Dalším naším pejsek je ještě takový malý pejsčí miminko, které jsme si neplánovaně dovezly v sobotu 4.10.2008 z Výšovic. Říkám mu Dudlo a spoustě lidiček a kor mojí mamce se tohle jméno nelíbí. Ale tahle malá bílá kulička na tohle jméno slyší a to je hlavní ne?:-)) Je to takový malý čertík s roztomilým kukučem a taky děsnej neposeda a chudáka Teryka pěkně otravuje.  Dudla se narodil 10.8.2008 a jsem moc zvědavá co z něj vyroste.

 

28.3  2009 jsme se rozrostly ještě o jednoho pejska také špice, ale černé barvy. Je to malý černý darebák, který s Dudlou tvoří sehranou dvojku ve vytváření lumpáren a především v hrabání v záhoncích. Jmenuje se Amant(toto jméno si sebou už dovezl) a byly jsme si pro něj v Bělově, kde byl půl roku před svým narozením již zamluven. Ale jelikož výsledek byl nejistý zda-li se černá chlupatá koulička, jak mu mimochodem dost často říkám, vůbec narodí bylo jeho početí velkým překvapením. Jeho maminka Dita je totiž bílá a tatínek Alík černý, ale nakonec se jim povedl malý černý Amantík.

ObrazekNo není k sežrání, toho jsem se taky bála, že ho Dudla sežere, ale první uvítání bylo zcela opačné:-D

Hádejte kdo koho chtěl sežrat? No jasně, že Amant Dudlu.